Jak funguje výkup zlata online

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
604 68 75 48
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Nevíte, jak výkup zlata online funguje? Pak jste zde správně, vysvětlíme vám, jaký proces vás čeká, pokud se rozhodnete využít našich služeb výkupu zlata online.

1. Vyplňte formulář

Po vyplnění objednávkového formuláře vám na uvedenou adresu kurýrní služba PPL doručí předplacenou a pojištěnou bezpečnostní obálku. Rovněž se vám po vyplnění objednávkového formuláře zobrazí číslo objednávky a váš osobní kód, pod kterým se můžete přihlásit a sledovat celý průběh výkupu z videozáznamu v HD kvalitě.

2. Naplňte svou obálku

Kurýr PPL vám doručí zásilku, ve které naleznete dvě obálky pro vaše šperky. Menší obálka obsahuje holografickou bezpečnostní plombu, do této obálky vložíte své cennosti, zalepíte ji a zabezpečíte plombou. Poté tuto obálku vložíte do druhé – přepravní obálky s vaší adresou jako odesílatele a naší adresou jako příjemce. Po zalepení ji předáte kurýrovi.

Obálka je pojištěna na 50 000 Kč. Pokud odhadujete, že vaše zásilka má cenovou hodnotu vyšší, kontaktujte nás, abychom mohli dohodnout individuální postup. K odhadu ceny zásilky můžete použít naši kalkulačku.

3. Sledujte celý průběh rozbalování a vážení na vašem počítači

Jakmile dokončíme celý proces rozbalování, vážení a měření vašich cenností, odešleme vám SMS s upozorněním, že můžete již sledovat videozáznam. Pomocí osobního kódu se přihlásíte na našich stránkách a poté můžete kdykoliv sledovat HD video z rozbalení zásilky, vážení a stanovení ceny.

4. Souhlas s výkupní cenou

Pokud jste video již viděli a souhlasíte s námi nabízenou cenou, pak si stačí vybrat některý z těchto způsobí, jak vyjádřit souhlas:

  • SMS
  • Emailem
  • Na webových stránkách prostřednictvím čísla vaší objednávky a hesla
  • Doporučeným dopisem na adresu naší provozovny
  • Zprávou do firemní datové schránky: hua8w2u

Pokud neobdržíme vaši odpověď, obchod nebude uzavřen a celý obsah obálky se vrátí stejným způsobem zpátky na vaši adresu.

 5. Vyplacení peněz

Finanční prostředky se převádějí klientovi obratem, nejpozději však do druhého dne poté, co je klientem odsouhlasena cena výkupu a prokazatelně, tj. způsobem uvedeným v obchodních podmínkách je informace o souhlasu předána společnosti. Finanční prostředky budou klientovi poukázány bankovním převodem na klientem uvedený účet nebo poštovní složenkou C na adresu, kterou klient uvedl.

Jako alternativu k finančním prostředkům vyplaceným klientovi ve stanovené hodnotě odkupu je možno zvolit investiční zlaté slitky.s min. ryzostí 999,5. V tomto případě bude klientovi investiční zlatý slitek v patřičné hodnotě doručen do šesti dnů od souhlasení ceny výkupu a předání tohoto souhlasu společnosti.

Investiční zlaté slitky Argor-Heraeus Vám doručíme nejpozději do 6 dnů, investiční zlaté mince Philharmoniker Vám doručíme také nejpozději do 6 dnů.

6. Odmítnutí transakce

Samozřejmě máte možnost nabídnutou cenu odmítnout a požadovat svou zásilku zpět. Obchod se může dokončit pouze v případě, že získáme váš souhlas s námi nabízenou cenou. Pokud nám na naši nabídku neodpovíte, pak obchod není uzavřen a zásilku vám doručíme zdarma zpět na vaši adresu.