Naše záruky při výkupu zlata on-line

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
604 68 75 48
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Uvažujete o prodeji zlata, které již delší dobu nepoužíváte? Nemáte čas na to, abyste obíhali zlatnictví, a zároveň nemáte důvěru v online výkup?

Vaše obavy jsou zbytečné. Online výkup zlata je totiž mnohem bezpečnější a spolehlivější než časově náročné obíhání různých zlatnictví. Nyní se zaměříme na naše záruky, které vám při výkupu zlata online poskytneme.

Své šperky vložíte do speciální bezpečnostní obálky, kterou zapečetíte a předáte kurýrovi, kterého k vám vyšleme. Dopravu samozřejmě neplatíte. Zlato je pojištěno až do výše 50 tisíc Kč, toto pojištění stejně jako dopravu neplatíte.

Po vyplnění online formuláře vám pošleme osobní kód, pod kterým se můžete zaregistrovat na našich stránkách a poté sledovat HD video z rozbalování vaší obálky. Z bezpečnostních důvodů neprobíhá rozbalení ani vážení zásilky v sídle společnosti, ale na jiném bezpečném místě.

Vaši zásilku zvážíme naprosto přesně, používáme jen pravidelně testované laboratorní váhy Sartorius, které váží s přesností 0,001 g. Hmotnost každého kousku vaší zásilky změříme s přesností na 0,01 g. Vždy zaokrouhlujeme výkupní cenu nahoru ve váš prospěch. Celý proces vážení a stanovení ceny sledujete rovněž prostřednictvím videa.

Při měření ryzosti kovů se řídíme normami Puncovního úřadu, pokud jsou kovy označené platnými puncovními značkami, které vykoupíme na základě avizované ryzosti.

Pokud nejsou drahé kovy označeny puncovní značkou, provedeme nejdříve měření pomocí nejmodernějšího elektronicko-chemického zařízení GXL-24 GT-4000. Díky tomuto přístroji jsme schopni určit ryzost drahého kovu v rozmezí od 6 do 24 karátů a odstupňovat ji po jednom karátu.

Co se týče zlatých, platinových a stříbrných mincí, vykupujeme je bez měření ryzosti a váhy. Cena je stanovena podle numismatického katalogu. Slitky, které jsou otestované Puncovním úřadem, odkoupíme v neporušeném obalu a v ryzosti, která je uvedena na obalu a na měřícím protokolu Puncovního úřadu.

Investiční slitky odkoupíme v neporušeném obalu v ryzosti 999,9 za cenu uvedenou na londýnské burze za trojskou unci (1 Oz = 31.103g) a kurzem ČNB CZK/US.