Výkup zlata Praha

Kalkulačka ceny výkupu zlata
Výkupní cena zlata: 0 Kč
Prodejte zlato za nejvýhodnější výkupní cenu zlata v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny zlata, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup zlata hotově, konečnou výkupní cenu zlata vidíte na kalkulačce ceny výkupu zlata. Profesionální výkup zlata zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena zlata
zlato 8 karátů (333) 0.000 Kč/g
zlato 9 karátů (375) 0.000 Kč/g
zlato 14 karátů (585) 0.000 Kč/g
zlato 18 karátů (750) 0.000 Kč/g
zlato 24 karátů (999) 0.000 Kč/g
Kalkulačka ceny výkupu stříbra
Výkupní cena stříbra: 0 Kč
Prodejte stříbro za nejvýhodnější výkupní cenu stříbra v příjemném prostředí v centru Prahy. Pravidelně aktualizované výkupní ceny stříbra, dle vývoje cen na trhu. Okamžitý výkup stříbra hotově, konečnou výkupní cenu stříbra vidíte na kalkulačce ceny výkupu stříbra. Profesionální výkup stříbra zaměřený na spokojenost zákazníků.
Aktuální výkupní cena stříbra
stříbro ryzí (999) 0.0 Kč/g
Jaké zlato vykupujeme
  • výkup zlata a zlatých šperků
  • výkup zlatých slitků
  • výkup zlomků zlata
  • výkup zubního zlata
  • výkup zlatých mincí
Platební podmínky:
Zaplacení vykoupeného zlata ihned v hotovosti v okamžiku výkupu: za investiční slitek originálně zabalený, za investiční mince, za zlomky, slitky nebo mince, u kterých je jasná ryzost a váha.
Zaplacení ihned zálohou s doplatkem po anlýze obsahu zlata: za zlomky, slitky, prach apod. Tj. za materiál, u kterého nelze okamžitě zjistit ryzost nebo přesnou váhu.
Výsledek analýzy obsahu zlata je garantován do 24 hodin!
Výkup zlata PRAHA
604 68 75 48
Adresa:
Haštalská 27,
110 00 Praha 1
 
Napíšte nám své dotazy k výkupu zlata a stříbra
Máte dotazy k výkupu zlata, zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám

Praha je hlavní město České republiky. Zároveň je tím největším městem u nás s nejvyšší životní úrovní. Sídlí zde mnoho firem a organizací a rovněž velké části státních institucí.
V Praze sídlí prezident České republiky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů u nás.

Praha je vysoce ekonomicky vyspělým a bohatým regionem s vysokou životní úrovní a je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum s přenádhernými panoramaty je důvodem, proč každoročně Prahu navštíví miliony turistů z celého světa.


Je zde rovněž obrovské množství zlatnictví, která nabízejí možnosti výkupu zlata Praha. Neztrácejte svůj čas a zaměřte svou aktivitu na příjemnější činnosti než je obíhání zlatnictví.

Pokud zvolíte naše služby výkupu zlata online, garantujeme vám jedny z nejvyšších cen na trhu. Vše si navíc vyřídíte z pohodlí domova, dopravu platíme my, ať už se rozhodnete na obchod přistoupit nebo ne.

Jak celý proces výkupu zlata online funguje, se dozvíte zde.